279447-2026 - Wettbewerb
Polen – Lastenaufzüge – Modernizacja dwóch wind towarowych w budynku Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja dwóch wind towarowych w budynku Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dwóch wind towarowych w budynku Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia (dalej także: "SWZ"). 3. Wykonawca zobowiązany będzie wykonać modernizację wind towarowych oraz świadczyć usługi serwisu i konserwacji w okresie udzielonej przez siebie gwarancji na wykonaną modernizację, z zastrzeżeniem, że pierwszy przegląd nastąpi w miesiącu następującym po wykonaniu modernizacji (minimalny okres gwarancji wynos 36 miesięcy). 4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy.
Interne KennungWFZP.0261.02.26.AL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416120 Lastenaufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 42419100 Teile für Kräne, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dwóch wind towarowych w budynku Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia (dalej także: "SWZ"). 3. Wykonawca zobowiązany będzie wykonać modernizację wind towarowych oraz świadczyć usługi serwisu i konserwacji w okresie udzielonej przez siebie gwarancji na wykonaną modernizację, z zastrzeżeniem, że pierwszy przegląd nastąpi w miesiącu następującym po wykonaniu modernizacji (minimalny okres gwarancji wynosi 36 miesięcy). 4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42419100 Teile für Kräne, 45313100 Installation von Aufzügen, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen