2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Oczyszczanie dróg gminnych” w latach 2026-2027
Beschreibung: Zamawiający, działając zgodnie z art. 260 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), unieważnił przetarg nieograniczony o udzielenie zamówienia publicznego o znaku WZP 271.1-8/25 "Oczyszczanie dróg gminnych" w latach 2026-2027 na podstawie art. 255 pkt 3 w/w ustawy. Jak wskazuje art. 153 pkt 5, Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie negocjacji z ogłoszeniem, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego unieważnił on postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3. Jednocześnie Zamawiający odstępuje od obowiązku publikacji ogłoszenia o zamówieniu postępując zgodnie z art. 154 ust. 1 Prawa zamówień publicznych. Tym samym Zamawiający zaprasza do negocjacji wszystkich Wykonawców, którzy nie podlegają wykluczeniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu oraz w przeprowadzonym uprzednio postępowaniu w trybie przetargu nieograniczonego złożyli oferty, które nie zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 1, 2, 6, 7, 9, 12-14 lub 18. Przedmiotem negocjacji w zastosowanym trybie negocjacji z ogłoszeniem są parametry oceniane, ich stan wyjściowy stanowią wartości kryteriów wynikające z formularza ofertowego złożonego w postępowaniu WZP 271.1-8/25, traktowane w ramach niniejszego postępowania jako oferty wstępne na podstawie art. 154 ust. 2 Pzp. Zamawiający załącza Opis Potrzeb i Wymagań celem przygotowania stron do negocjacji. Po zakończeniu negocjacji Zamawiający sporządzi SWZ, która stanowić będzie doprecyzowanie oraz uzupełnienie informacji zawartych w opisie potrzeb i wymagań w zakresie przedmiotu negocjacji. Przedstawiciel Wykonawcy winien posiadać odpowiednie umocowanie do prowadzenia negocjacji.
Vorherige Bekanntmachung: 739236-2025
Interne Kennung: WZP 271.3-2/25
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste