279475-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung – Druk i dostawa 98 pozycji w 29 częściach, z dopuszczeniem ofert częściowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Druk i dostawa 98 pozycji w 29 częściach, z dopuszczeniem ofert częściowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest druk i dostawa do magazynu książek Zamawiającego, mieszczącego się w Oświęcimiu przy ul. Więźniów Oświęcimia 55 wskazanych przez Zamawiającego pozycji. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany na bardzo wysokim poziomie jakościowym i technicznym, przez co Zamawiający rozumie spełnienie następujących parametrów i wymagań. Poprawnie wykonana okładka: wysoka jakość pokrycia kolorów (brak uszkodzeń i zagięć, zabrudzeń, zamazań, plam, smug, równomierne nasycenie kolorów). Poprawne wykonanie introligatorskie książki (brak uszkodzeń, odklejających się okładek od bloku, odchodzącej folii od okładek, pęcherzyków powietrza, odkształceń folii na brzegach, odchodzących i odpadających kartek po kilku otwarciach). Publikacje szyte (brak nierówności szycia, widocznie wychodzących lub luźnych nici, brak przerwanych nici, rozdarcia lub zmarszczenia kartek w miejscach szycia). Oprawa broszurowa (brak zabrudzeń, zagnieceń, przesunięć względem grzbietu). Oprawa zeszytowa (brak przesunięcia klamr wzdłuż bigi, brak źle przyciętych lub przesuniętych stron środka względem okładki). Poprawne wykonanie wnętrza publikacji (brak uszkodzeń, zabrudzeń, wad w zadruku, zamazań, zagięcia papieru, niezadrukowanych kartek tzw. białek). Jakość wydrukowanego tekstu (ostrość i czytelność czcionki, równomierność zadruku, brak smug, zamazań, przebarwień bądź bladości druku). Wydruk rysunków/fotografii barwnych (równe nasycenie kolorów, brak zamazań i przebarwień) i wydruk rysunków/fotografii czarno-białych (brak przeczernień i zamazań).
Interne Kennung: 13
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert w sytuacji wystąpienia pilnej potrzeby udzielenia zamówienia na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych. Niemożność precyzyjnego przewidzenia liczby odwiedzających Muzeum, jak również ich preferencji językowych, spowodowało iż nie było możliwe wcześniejsze zaplanowanie odpowiedniego uzupełnienia stanów magazynowych w poszczególnych wersjach językowych. Wyjątkowo wysoka frekwencja osób zwiedzających, spowodowała wzrost sprzedaży publikacji, a w konsekwencji wyczerpanie zapasów magazynowych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 1. AUSCHWITZ PO WYZWOLENIU w. włoska Format: 300 (szer.) x 230 mm (wys.) Objętość: 236 stron Środek: druk 4 + 4, papier o następujących parametrach: gramatura 100g, vol. 1.1, przykładowo Sora Matt Arte 100g (1.1) Oprawa: twarda całopapierowa, 2,5 mm, oklejka 135 g zadrukowana 4 + 0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, grzbiet prosty, kapitałka biała. Książka szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 800 egz. 2. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. angielska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 4000 egz. 3. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. czeska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 4. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. fińska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II
Beschreibung: CZĘŚĆ 2 5. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. francuska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 6. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. hiszpańska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 7. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. japońska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 8. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. niderlandzka Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III
Beschreibung: CZĘŚĆ 3 9. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. portugalska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 10. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. rosyjska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 11. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. węgierska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 12. BAULEITUNG PROJEKTOWANIE OBOZU ŚMIERCI w. polsko-angielska Format: 270 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 232 strony Środek: druk: 4 + 4, papier o następujących parametrach: gramatura 120g, vol. 1.15, przykładowo: Arena White Smooth 120g (1.15) Okładka: twarda całopapierowa, tektura 2 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka szara, szyta i klejona Publikacja posiada ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ III
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV
Beschreibung: CZĘŚĆ 4 13. „BIAŁY DOMEK” HISTORIA ZAGŁADY W BUNKRZE II w. angielska Format: 205 (szer.) x 200 (wys.) mm Objętość: 24 strony + 4 strony okładki Środek: druk 4 + 4, kreda mat 150 g Okładka: druk 4 + 4, kreda mat 200 g, folia mat, lakier UV wybiórczo Oprawa: zeszytowa (2 zszywki płaskie) Publikacja posiada ISBN Nakład: 1000 egz. 14. „BIAŁY DOMEK” HISTORIA ZAGŁADY W BUNKRZE II w. polska Format: 205 (szer.) x 200 (wys.) mm Objętość: 24 strony + 4 strony okładki Środek: druk 4 + 4, kreda mat 150 g Okładka: druk 4 + 4, kreda mat 200 g, folia mat, lakier UV wybiórczo Oprawa: zeszytowa (2 zszywki płaskie) Publikacja posiada ISBN Nakład: 500 egz. 15. BUNT SONDERKOMMANDO 7 PAŹDZIERNIKA 1944 ROKU w. angielska Format: 205 (szer.) x 200 (wys.) mm Objętość: 36 stron + 4 strony okładki Środek: druk 4 + 4, kreda mat 150 g Okładka: druk 4 + 4, kreda mat 200 g, folia mat, lakier UV wybiórczo Oprawa: zeszytowa (2 zszywki płaskie) Publikacja posiada ISBN Nakład: 1000 egz. 16. BUNT SONDERKOMMANDO 7 PAŹDZIERNIKA 1944 ROKU w. polska Format: 205 (szer.) x 200 (wys.) mm Objętość: 36 stron + 4 strony okładki Środek: druk 4 + 4, kreda mat 150 g Okładka: druk 4 + 4, kreda mat 200 g, folia mat, lakier UV wybiórczo Oprawa: zeszytowa (2 zszywki płaskie) Publikacja posiada ISBN Nakład: 500 egz. 17. BUNT SONDERKOMMANDO 7 PAŹDZIERNIKA 1944 ROKU w. włoska Format: 205 (szer.) x 200 (wys.) mm Objętość: 36 stron + 4 strony okładki Środek: druk 4 + 4, kreda mat 150 g Okładka: druk 4 + 4, kreda mat 200 g, folia mat, lakier UV wybiórczo Oprawa: zeszytowa (2 zszywki płaskie) Publikacja posiada ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V
Beschreibung: CZĘŚĆ 5 18. DROGI MOJEGO ŻYCIA. WSPOMNIENIA SKRZYPACZKI Z BIRKENAU w. angielska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 180 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5), 3 wkładki z drukiem 4 + 4 (4 strony pomiędzy stronami 16/17 + 8 stron pomiędzy stronami 112/113 + 4 strony pomiędzy stronami 164/165), kreda mat 130 g Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4 + 0, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz. 19. DROGI MOJEGO ŻYCIA. WSPOMNIENIA SKRZYPACZKI Z BIRKENAU w. francuska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 166 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5), 3 wkładki z drukiem 4 + 4 (4 strony pomiędzy stronami 16/17 + 8 stron pomiędzy stronami 112/113 + 4 strony pomiędzy stronami 152/153), kreda mat 130 g Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4 + 0, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 20. DROGI MOJEGO ŻYCIA. WSPOMNIENIA SKRZYPACZKI Z BIRKENAU w. hiszpańska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 198 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5), 3 wkładki z drukiem 4 + 4 (4 strony pomiędzy stronami 16/17 + 8 stron pomiędzy stronami 104/105 + 4 strony pomiędzy stronami 176/177), kreda mat 130 g Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4 + 0, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ V
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ VI
Beschreibung: CZĘŚĆ 6 21. DROGI MOJEGO ŻYCIA. WSPOMNIENIA SKRZYPACZKI Z BIRKENAU w. polska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 176 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5), 3 wkładki (4 str. pomiędzy stronami 16/17 + 8 str. pomiędzy stronami 112/113 + 4 str. pomiędzy stronami 160/161), druk 4 + 4 kreda mat 130 g Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4 + 0, folia mat, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 22. DROGI MOJEGO ŻYCIA. WSPOMNIENIA SKRZYPACZKI Z BIRKENAU w. włoska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 198 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5), 3 wkładki z drukiem 4 + 4 (4 strony pomiędzy stronami 16/17 + 8 stron pomiędzy stronami 112/113+ 4 strony pomiędzy stronami 184/ 185), kreda mat 130 g Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4 + 0, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 23. EPITAFIUM… I INNE SPISANE NIEPOKOJE w. angielska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 200 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: kreda 115 g, z wyjątkiem stron: 8, 23, 36, 50, 68, 80, 96, 110, 128, 140, 154, 168, 188, 195, gdzie 4+4; wszystkie zdjęcia pokryte lakierem UV Oprawa: twarda, 4 + 0, folia mat, folia UV wybiórczo, szyta i klejona Uwaga: Zdjęcia do spadu Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 700 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VI
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ VII
Beschreibung: CZĘŚĆ 7 24. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH w. czeska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 186 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton 1 str. 350 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 25. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH w. hiszpańska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 192 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton 1 str. 350 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz. 26. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH w. niemiecka Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 236 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton 1 str. 350 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VII
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ VIII
Beschreibung: CZĘŚĆ 8 27. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH w. polska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 194 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton 1 str. 350 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz. 28. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH w. portugalska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 220 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton 1 str. 350 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 29. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH w. włoska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 202 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton 1 str. 350 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VIII
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ IX
Beschreibung: CZĘŚĆ 9 30. GŁOSY PAMIĘCI 13 - ZAŁOGA SS W KL AUSCHWITZ w. angielska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 240 stron Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych: 8, 13, 32, 33, 39, 42, 45, 46, 69, 72, 74, 75, 119-121, 125, 127, 133, 135-145, 151, 160-164, 170, 175, 177, 182, 184, 188, 201, 211, 212, 219-231, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada ISBN Nakład: 1000 egz. 31. GŁOSY PAMIĘCI 13 - ZAŁOGA SS W KL AUSCHWITZ w. polska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 240 stron Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych: 8, 13, 33, 34, 39, 42, 45, 46, 69, 72, 74, 75, 119-121, 125, 127, 133, 135-140, 142, 144, 145, 160-164, 170, 175, 177, 182, 184, 188, 201, 211, 212, 219-234, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada ISBN Nakład: 1000 egz. 32. GŁOSY PAMIĘCI 14 - ŻYCIE RELIGIJNE WIĘŹNIÓW CHRZEŚCIJAŃSKICH w. polska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 148 stron Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych 105-141, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada ISBN Nakład: 1000 egz. 33. GŁOSY PAMIĘCI 15 - WIĘŹNIOWIE FUNKCYJNI W KL AUSCHWITZ w. angielska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 170 stron Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych 93-165, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IX
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ X
Beschreibung: CZĘŚĆ 10 34. I NIGDY OSKARŻONY NIE MIAŁ WYRZUTÓW SUMIENIA? w. angielska Format okładki: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 416 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4+0 kreda 135-150 g, folia soft touch, wyklejka niezadrukowana offset 120-140 g; szyta nićmi; grzbiet zaokrąglony, kapitałka czarna Publikacja posiada ISBN Nakład: 500 egz. 35. JA Z KREMATORIUM AUSCHWITZ. ROZMOWA Z HENRYKIEM MANDELBAUMEM BYŁYM WIĘŹNIEM SONDERKOMMANDO W AUSCHWITZ w. angielska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 96 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana, offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1500 egz. 36. JA Z KREMATORIUM AUSCHWITZ. ROZMOWA Z HENRYKIEM MANDELBAUMEM BYŁYM WIĘŹNIEM SONDERKOMMANDO W AUSCHWITZ w. francuska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 96 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana, offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ X
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ XI
Beschreibung: CZĘŚĆ 11 37. JA Z KREMATORIUM AUSCHWITZ. ROZMOWA Z HENRYKIEM MANDELBAUMEM BYŁYM WIĘŹNIEM SONDERKOMMANDO W AUSCHWITZ w. hiszpańska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 100 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana, offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 38. JA Z KREMATORIUM AUSCHWITZ. ROZMOWA Z HENRYKIEM MANDELBAUMEM BYŁYM WIĘŹNIEM SONDERKOMMANDO W AUSCHWITZ w. niemiecka Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 104 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana, offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 39. JA Z KREMATORIUM AUSCHWITZ. ROZMOWA Z HENRYKIEM MANDELBAUMEM BYŁYM WIĘŹNIEM SONDERKOMMANDO W AUSCHWITZ w. polska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 96 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo: Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana, offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XI
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ XII
Beschreibung: CZĘŚĆ 12 40. AUSCHWITZ OD A DO Z ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. angielska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 208 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz. 41. AUSCHWITZ OD A DO Z ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. francuska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 208 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115 g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 42. AUSCHWITZ OD A DO Z ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. hiszpańska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 224 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115 g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XII
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ XIII
Beschreibung: CZĘŚĆ 13 43. AUSCHWITZ OD A DO Z ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. niemiecka Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 212 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115 g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 44. AUSCHWITZ OD A DO Z ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. polska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 208 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczy, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 45. MIŚ Z OBOZOWEGO KOCA. OPOWIADANIA DLA DZIECI w. polska Format: 215 (szer.) x 281 (wys.) mm Objętość: 198 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 2.0, przykładowo Classic 90 g (2.0) Oprawa: twarda, całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135-150 g, folia mat., lakier UV wybiórczo, wyklejka 4 + 0, papier środka, szyta nićmi, grzbiet prosty, kapitałka (biała lub błękitna) Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XIII
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ XIV
Beschreibung: CZĘŚĆ 14 46. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA w. angielska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 226 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2500 egz. 47. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA w. francuska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 262 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1500 egz. 48. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA w. hiszpańska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 276 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz
Interne Kennung: CZĘŚĆ XIV
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ XV
Beschreibung: CZĘŚĆ 15 49. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA w. niemiecka Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 304 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 50. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA w. polska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 250 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton jednostronnie powlekany 275 g, folia mat. jednostronnie, lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 51. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA w. portugalska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 276 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, oprawa klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XV
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ XVI
Beschreibung: CZĘŚĆ 16 52. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA w. rosyjska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 244 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, oprawa klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 53. NIE POCZUWAM SIĘ DO ŻADNEJ WINY... ZEZNANIA ESESMANÓW Z ZAŁOGI KL AUSCHWITZ W PROCESIE PRZED NAJWYŻSZYM TRYBUNAŁEM NARODOWYM W KRAKOWIE... w. polska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 304 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 70 g, wolumen 1.3, przykładowo Stella Press HB 70 g (1.3) Oprawa: zintegrowana: 4 + 0, karton 275 g, wyklejka offset w kolorze środka 140 g bez zadruku, oklejka kreda 150 g, folia mat 1 str., szyta nićmi, lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet zaokrąglony Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 54. ODEBRANE DZIECIŃSTWO DZIECI WYZWOLONE W AUSCHWITZ w. polska Format: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 512 stron Środek: 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90g. (1.5) Oprawa: wyklejka 1 + 0 offset 150 g (panton 625U), grzbiet zaokrąglony, tektura 2,5 mm, kapitałka biała, okleina 4 + 0 + folia mat aksamit + UV - miejsc. 1 str. Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XVI
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ XVII
Beschreibung: CZĘŚĆ 17 55. POWROTY DO AUSCHWITZ w. włoska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 284 strony Środek: papier posiadający następujące parametry: bezdrzewny, bezkwasowy, gram. 90 g, volumen 1.5, przykł. Alto Blanc 90g (1.5), Munken Premium White 90g (1.5), druk 1+1 za wyjątkiem 22 stron kolorowych: 4-5, 30-31, 56-59, 84-85, 106-107, 132-133, 158-159, 182-183, 210-211, 230-231, 256-257 Oprawa: twarda, całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4 + 0, folia mat, lakier wybiórczy, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, blok książki szyty nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 56. WŁOSI W AUSCHWITZ w. włoska Format: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 496 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający nast. parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4+0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka niezadrukowana, papier w kolorze środka, szyta nićmi, grzbiet zaokrąglony, kapitałka w kolorze środka Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 57. ZAGŁADA W PAMIĘCI WIĘŹNIÓW SONDERKOMMANDO w. polska Format: 14,5 (szer.) x 20,5 (wys.) cm Objętość: 164 strony Papier: 1 + 1, Amber Volume 90 g (1.5) lub równoważny (równoważny: posiadający takie same parametry, jak powyżej wskazane dla materiału, którego nazwa została określona). Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4 + 0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty, kapitałka biała Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XVII
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ XVIII
Beschreibung: CZĘŚĆ 18 58. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. angielska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 5000 egz. 59. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. chińska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 100 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 60. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. czeska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 61. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. fińska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XVIII
Los: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ XIX
Beschreibung: CZĘŚĆ 19 62. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. francuska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 5000 egz. 63. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. grecka Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2 000 egz. 64. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. ukraińska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 100 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 65. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. japońska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XIX
Los: LOT-0020
Titel: CZĘŚĆ XX
Beschreibung: CZĘŚĆ 20 66. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. rosyjska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm po obcięciu Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1500 egz. 67. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. niderlandzka Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz. 68. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. niemiecka Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 69. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. portugalska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XX
Los: LOT-0021
Titel: CZĘŚĆ XXI
Beschreibung: CZĘŚĆ 21 70. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. koreańska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 100 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 71. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. hiszpańska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 5000 egz. 72. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. węgierska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm po obcięciu Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 73. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ - BIRKENAU PRZEWODNIK w. włoska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 64 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XXI
Los: LOT-0022
Titel: CZĘŚĆ XXII
Beschreibung: CZĘŚĆ 22 74. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. angielska Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.8, przykładowo Lux Cream 90 g (1.8) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1500 egz. 75. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. fińska Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm po obcięciu Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier Lux Cream 90 g (1.8) Okładka: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4+0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 76. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. francuska Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.8, przykładowo Lux Cream 90 g (1.8) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XXII
Los: LOT-0023
Titel: CZĘŚĆ XXIII
Beschreibung: CZĘŚĆ 23 77. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. hiszpańska Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.8, przykładowo Lux Cream 90 g (1.8) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 78. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. niderlandzka Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.8, przykładowo Lux Cream 90 g (1.8) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 79. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. niemiecka Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.8, przykładowo Lux Cream 90 g (1.8) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XXIII
Los: LOT-0024
Titel: CZĘŚĆ XXIV
Beschreibung: CZĘŚĆ 24 80. ŚWIADKOWIE Z DNA PIEKŁA. HISTORIA SONDERKOMMANDO W KL AUSCHWITZ w. angielska Format: 160 (szer.) x 245 (wys.) mm Objętość: 236 stron Środek: druk 1 + 1 z wyjątkiem stron kolorowych od 115-210, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4 + 0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty, kapitałka biała Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 81. ŚWIADKOWIE Z DNA PIEKŁA. HISTORIA SONDERKOMMANDO W KL w. niemiecka Format: 160 (szer.) x 245 (wys.) mm Objętość: 248 strony Środek: druk 1 + 1 z wyjątkiem stron kolorowych od 127-222, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4 + 0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty, kapitałka biała Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 82. ŚWIADKOWIE Z DNA PIEKŁA. HISTORIA SONDERKOMMANDO W KL w. polska Format: 160 (szer.) x 245 (wys.) mm Objętość: 236 stron Środek: druk 1 + 1 z wyjątkiem stron kolorowych od 117-212, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4 + 0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty, kapitałka biała Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XXIV
Los: LOT-0025
Titel: CZĘŚĆ XXV
Beschreibung: CZĘŚĆ 25 83. WYTRZYMAŁEM WIĘC JESTEM w. czeska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 302 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton jednostronnie powlekany 275 g, folia Soft Touch, lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 700 egz. 84. WYTRZYMAŁEM WIĘC JESTEM w. hiszpańska Format: 145 (szer.) x 200 (wys.) mm Objętość: 280 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton jednostronnie powlekany 275 g , folia soft touch, lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz. 85. WYTRZYMAŁEM WIĘC JESTEM w. niderlandzka Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 236 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton jednostronnie powlekany 275 g, folia Soft Touch, lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XXV
Los: LOT-0026
Titel: CZĘŚĆ XXVI
Beschreibung: CZĘŚĆ 26 86. WYTRZYMAŁEM WIĘC JESTEM w. polska Format: 145 (szer.) x 200 (wys.) mm Objętość: 312 stron Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton jednostronnie powlekany 275 g , folia soft touch, lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 87. WYTRZYMAŁEM WIĘC JESTEM w. włoska Format: 145 (szer.) x 200 (wys.) mm Objętość: 318 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton jednostronnie powlekany 275 g , folia soft touch, lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 88. ZESZYTY OŚWIĘCIMSKIE NR 31 w. angielska Format: 170 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 328 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, offset 80 g Oprawa: 4 + 0 karton 1 str. 350g + folia mat, klejona Publikacja posiada nr ISSN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XXVI
Los: LOT-0027
Titel: CZĘŚĆ XXVII
Beschreibung: CZĘŚĆ 27 89. ZNAJDUJĘ SIĘ W SERCU PIEKŁA. NOTATKI WIĘŹNIA SONDERKOMMANDO ODNALEZIONE W AUSCHWITZ w. francuska Format: 165 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 184 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 100 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print Cream 15 (100g /vol. 1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g jednostronnie powlekany, folia błysk 1 str. Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz. 90. ZNAJDUJĘ SIĘ W SERCU PIEKŁA. NOTATKI WIĘŹNIA SONDERKOMMANDO ODNALEZIONE W AUSCHWITZ w. hiszpańska Format: 165 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 176 stron Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 100 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print Cream 15 (100g /vol. 1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g jednostronnie powlekany, folia błysk 1 str. Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz. 91. ZNAJDUJĘ SIĘ W SERCU PIEKŁA. NOTATKI WIĘŹNIA SONDERKOMMANDO ODNALEZIONE W AUSCHWITZ w. niemiecka Format: 165 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 184 strony Środek: druk 1 + 1 papier posiadający następujące parametry: gramatura 100 g, wolumen 1.5 przykładowo Munken Print Cream 15 100 g (1.5) Okładka : druk 4 + 0, karton 275 g jednostronnie powlekany, folia błysk 1 str. Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XXVII
Los: LOT-0028
Titel: CZĘŚĆ XXVIII
Beschreibung: CZĘŚĆ 28 92. ZNAJDUJĘ SIĘ W SERCU PIEKŁA. NOTATKI WIĘŹNIA SONDERKOMMANDO ODNALEZIONE W AUSCHWITZ w. angielska Format: 165 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 160 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 100 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print Cream 15 100 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g jednostronnie powlekany, folia błysk 1 str. Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1500 egz. 93 ZNAJDUJĘ SIĘ W SERCU PIEKŁA. NOTATKI WIĘŹNIA SONDERKOMMANDO ODNALEZIONE W AUSCHWITZ w. polska Format: 165 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 164 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 100 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print Cream 15 100 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g jednostronnie powlekany, folia błysk 1 str. Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 94. ZNAJDUJĘ SIĘ W SERCU PIEKŁA. NOTATKI WIĘŹNIA SONDERKOMMANDO ODNALEZIONE W AUSCHWITZ w. włoska Format: 165 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 176 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 100 g, wolumen 1.5 przykładowo Munken Print Cream 15 100 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g jednostronnie powlekany, folia błysk 1 str. Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XXVIII
Los: LOT-0029
Titel: CZĘŚĆ XXIX
Beschreibung: CZĘŚĆ 29 95. ŻYCIE PRYWATNE ESESMANÓW W AUSCHWITZ w. niemiecka Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 154 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: karton 1 str. 350 g, 4 + 0, 1 str. folia mat + lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada ISBN Nakład: 500 egz. 96. ŻYCIE PRYWATNE ESESMANÓW W AUSCHWITZ w. polska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 136 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: karton 1 str. 350 g, 4 + 0, 1 str. folia mat + lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 97. FOLDER MCEAH Kolorystyka: 4+4 Format: 200 x 255 mm Objętość: 64 strony Papier: okładka – kreda mat 300 g, wnętrze – kreda mat 130 g Oprawa: szycie zeszytowe. Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 sztuk 98. FOLDER KONSERWACJA Format: A4 Objętość: 58 stron + 4 strony okładki Środek: druk cmyk 4 + 4, kreda matowa 150 g Oprawa: kreda matowa 300 g, 1 + 0, folia matowa + lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XXIX