27949-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – Komplexní pozemkové úpravy v k. ú. Kozlovice a Měrkovice
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomplexní pozemkové úpravy v k. ú. Kozlovice a Měrkovice
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhů komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) ve dvou sousedních katastrálních územích Kozlovice a Měrkovice spadajících pod obec Kozlovice, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungKomplexní pozemkové úpravy v k. ú. Kozlovice a Měrkovice
Interne KennungSP6550/2021-571101