2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. Rozwój i modernizacja Szpitala Murcki w obszarze kardiologii
Beschreibung: Zakup i dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. „Rozwój i modernizacja Szpitala Murcki w obszarze kardiologii”, znak sprawy: ZP/2177/26 realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” – umowa nr UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0196/25/KPO/1756/2026/155. Przedmiot zamówienia obejmuje 10 niepodzielnych pakietów, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdym z pakietów winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzu cenowym i opisach przedmiotu za-mówienia, jak i wymagania zawarte w SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy. 1. Przedmiotem postępowania jest Zakup i dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. „Rozwój i modernizacja Szpitala Murcki w obszarze kardiologii”, szczegółowo określony w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) i OPZ (zał. nr 2 do SWZ), na warunkach określonych w dalszej części SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy – (zał. nr 8 do SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 3. Zamawiający, na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, skraca termin składania ofert do 15 dni ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Konieczność ta wynika z obiektywnych uwarunkowań w ramach projektu pn. Zakup i dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. „Rozwój i modernizacja Szpitala Murcki w obszarze kardiologii”, znak sprawy: ZP/2177/26 realizowanego w ramach Krajowego Pla-nu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochro-ny zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycz-nej i innych podmiotów leczniczych” – umowa nr UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0196/25/KPO/1756/2026/155. Narzucony przez Instytucję Finansującą termin realizacji dostaw upływa w dniu 30.06.2026 r. i w chwili obecnej nie przewiduje się możliwości jego przedłużenia. Opóźnienie w wyłonieniu wykonawcy i realizacji przedmiotu zamówienia, wynikające z zachowania standardowego terminu składania ofert, wiązałoby się z narzuceniem na Wykonawców terminów dostaw niemożliwych do zrealizowania zamówienia, co wykluczy-łoby terminowe rozliczenie dotacji i naraziło Zamawiającego na utratę znacznych środków finansowych. Powyższe okoliczności mają charakter zewnętrzny i są niezależne od woli Zamawiającego, a skrócenie ter-minu jest niezbędne dla zapewnienia ciągłości finansowania inwestycji przy jednoczesnym zachowaniu za-sad uczciwej konkurencji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33192120 Krankenhausbetten, 33192130 Motorisierte Betten, 33192150 Therapie-Betten, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33172200 Ausrüstung für Reanimation, 33194110 Infusionspumpen, 33182100 Defibrillator, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 38434000 Analysatoren, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33195200 Überwachungsstation, 37441100 Laufbänder, 37441300 Fahrradergometer, 33112200 Ultraschallanlage, 33112100 Echokardiograf, 33112340 Echokardiografen, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33123200 Elektrokardiografen, 33123230 Kardiografen, 33121500 Elektrokardiogramm, 33195110 Atmungsmonitoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Analizator przenośny go gazometrii
Beschreibung: Pakiet 1 Analizator przenośny go gazometrii, szczegółowo określony w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) i OPZ (zał. nr 2 do SWZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Zestaw do prób wysiłkowych
Beschreibung: Pakiet 2 Zestaw do prób wysiłkowych, szczegółowo określony w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) i OPZ (zał. nr 2 do SWZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33195200 Überwachungsstation, 37441100 Laufbänder, 37441300 Fahrradergometer, 48180000 Medizinsoftwarepaket
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Aparat USG z modułem do echokardiografii
Beschreibung: Pakiet 3 Aparat USG z modułem do echokardiografii, szczegółowo określony w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) i OPZ (zał. nr 2 do SWZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112100 Echokardiograf, 33112340 Echokardiografen, 33112200 Ultraschallanlage, 48180000 Medizinsoftwarepaket
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 Holter RR , Holter EKG oraz Aparat EKG
Beschreibung: Pakiet 4 Holter RR , Holter EKG oraz Aparat EKG, szczegółowo określony w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) i OPZ (zał. nr 2 do SWZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33123200 Elektrokardiografen, 33123230 Kardiografen, 33121500 Elektrokardiogramm, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Kardiomonitory kompaktowe 19’’ z modułem CO2 i stojakiem jezdnym
Beschreibung: Pakiet 5 Kardiomonitory kompaktowe 19’’ z modułem CO2 i stojakiem jezdnym, szczegółowo określony w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) i OPZ (zał. nr 2 do SWZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 48180000 Medizinsoftwarepaket
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 Respirator z oprogramowaniem, podstawą jezdną i uchwytem na butlę
Beschreibung: Pakiet 6 Respirator z oprogramowaniem, podstawą jezdną i uchwytem na butlę, szczegółowo określony w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) i OPZ (zał. nr 2 do SWZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 48180000 Medizinsoftwarepaket
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 Defibrylator kliniczny z kapnografem
Beschreibung: Pakiet 7 Defibrylator kliniczny z kapnografem, szczegółowo określony w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) i OPZ (zał. nr 2 do SWZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33195110 Atmungsmonitoren, 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 Pompa infuzyjna strzykawkowa
Beschreibung: Pakiet 8 Pompa infuzyjna strzykawkowa, szczegółowo określony w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) i OPZ (zał. nr 2 do SWZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa
Beschreibung: Pakiet Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa, szczegółowo określony w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) i OPZ (zał. nr 2 do SWZ)
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 Łóżko wielofunkcyjne z napędem elektrycznym i szafką przyłóżkową
Beschreibung: Pakiet 10 Łóżko wielofunkcyjne z napędem elektrycznym i szafką przyłóżkową, szczegółowo określony w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) i OPZ (zał. nr 2 do SWZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33192100 Medizinische Betten, 33192130 Motorisierte Betten, 33192150 Therapie-Betten, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33192100 Beds for medical use, 33192120 Hospital beds, 33192130 Motorised beds, 33192150 Therapy beds, 33192000 Medical furniture, 33172200 Resuscitation devices, 33194110 Infusion pumps, 33182100 Defibrillator, 48180000 Medical software package, 33197000 Medical computer equipment, 33157400 Medical breathing devices, 33195000 Patient-monitoring system, 38434000 Analysers, 33123210 Cardiac-monitoring devices, 33195200 Central monitoring station, 37441100 Treadmills, 37441300 Stationary bicycles, 33112200 Ultrasonic unit, 33112100 Ultrasonic heart detector, 33112340 Echocardiographs, 33123000 Cardiovascular devices, 33123200 Electrocardiography devices, 33123230 Cardiographs, 33121500 Electrocardiogram, 33195110 Respiratory monitors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje
Lot: LOT-0002
Additional classification (cpv): 33123210 Cardiac-monitoring devices, 33195200 Central monitoring station, 37441100 Treadmills, 37441300 Stationary bicycles, 48180000 Medical software package
Lot: LOT-0003
Additional classification (cpv): 33112100 Ultrasonic heart detector, 33112340 Echocardiographs, 33112200 Ultrasonic unit, 48180000 Medical software package
Lot: LOT-0004
Additional classification (cpv): 33123210 Cardiac-monitoring devices, 33123000 Cardiovascular devices, 33123200 Electrocardiography devices, 33123230 Cardiographs, 33121500 Electrocardiogram, 48180000 Medical software package, 33197000 Medical computer equipment
Lot: LOT-0005
Additional classification (cpv): 33123210 Cardiac-monitoring devices, 33195000 Patient-monitoring system, 48180000 Medical software package
Lot: LOT-0006
Additional classification (cpv): 33157400 Medical breathing devices, 48180000 Medical software package
Lot: LOT-0007
Additional classification (cpv): 33172200 Resuscitation devices, 33195000 Patient-monitoring system, 33195110 Respiratory monitors, 33182100 Defibrillator
Lot: LOT-0008
Additional classification (cpv): 33194110 Infusion pumps
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Additional classification (cpv): 33192120 Hospital beds, 33192100 Beds for medical use, 33192130 Motorised beds, 33192150 Therapy beds, 33192000 Medical furniture