279528-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – Wmo Begeleiding (individueel en groep)
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWmo Begeleiding (individueel en groep)
BeschreibungDe gemeente Dalfsen wil raamovereenkomsten sluiten met aanbieders die producten Wmo begeleiding individueel en groep aanbieden. Deze zijn uitgewerkt in productomschrijvingen. Het aantal opdrachtnemers is niet op voorhand bepaald of beperkt. Potentiële opdrachtnemers geven bij inschrijving aan op welke producten zij inschrijven. Om voor gunning in aanmerking te komen dient de potentiële opdrachtnemer een minimale kwaliteitsscore te behalen. De inkopende organisatie maakt in deze inkoopprocedure gebruik van het Bibob-onderzoek. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst is €18.000.000,- over de gehele looptijd inclusief opties en verlengingen. Ongeveer 330 inwoners hebben een indicatie voor Wmo begeleiding.
Interne Kennung23.D.202
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDe gemeenten Dalfsen volgt een procedure SAS met EMVI. De tarieven van de producten zijn vastgesteld. Daarom worden inschrijvingen alleen beoordeeld op kwalitatieve subgunningscriteria te weten: Samenwerking en partnerschap en Kwaliteit van ondersteuning.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
5. Los
LosLOT-0000
TitelWmo Begeleiding individueel en groep
BeschreibungDe gemeente Dalfsen wil raamovereenkomsten sluiten met aanbieders die producten Wmo begeleiding individueel en groep aanbieden. Het aantal opdrachtnemers is niet op voorhand bepaald of beperkt. Potentiële opdrachtnemers geven bij inschrijving aan op welke producten zij inschrijven. Om voor gunning in aanmerking te komen dient de potentiële opdrachtnemer een minimale kwaliteitsscore te behalen. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst is €18.000.000 over de gehele looptijd inclusief opties en verlengingen. Ongeveer 330 inwoners hebben een indicatie voor Wmo begeleiding.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZie hiervoor de verlengingsopties (herzieningsclausule) in de Inkoopdocumenten.