2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu ratowniczego dla OSP Święcice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa w pełni sprawnego, fabrycznie nowego samochodu ratowniczego dla OSP Święcice. 2. Podstawowe parametry pojazdu: 1) Ciężki samochód ratowniczo gaśniczy z napędem 6x6 (kategoria 2: uterenowiony), 2) Pojazd fabrycznie nowy, z silnikiem o mocy nie mniejszej niż 345 kW Silnik z zapłonem samoczynnym, spełniającym aktualnie obowiązującą normę emisji spalin umożliwiającą rejestrację pojazdu. Silnik i podwozie z kabiną pochodzące od tego samego producenta. W przypadku zastosowania dodatkowych płynów (np. AdBlue) w celu osiągnięcia normy emisji, nie może następować redukcja momentu obrotowego w przypadku braku tego płynu. 3) Norma emisji spalin – min. Euro 6. 4) Pojazd stanowiący przedmiot zamówienia musi spełniać i posiadać wszelkie atesty, dopuszczenia i inne dokumenty wymagane prawem, tak aby mógł być zarejestrowany jako pojazd specjalny i zostać wprowadzony do podziału bojowego. 3. Samochód powinien być fabrycznie nowy - rok produkcji podwozia nie starszy niż 2026, kompletny, nieużytkowany wcześniej, technicznie sprawny oraz wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w minimalnych wymaganiach techniczno-użytkowych dla ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, stanowiących załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: RZP.271.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34114110 Rettungswagen, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 42415320 Ausrüstung für Rettungsfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001