279596-2025 - Planung
Dänemark – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Ex-ante bekendtgørelse forud for tilbudsindhentning af rengøringsydelser
Bekanntmachung der Veröffentlichung einer Vorinformation oder einer regelmäßigen nicht verbindlichen Bekanntmachung in einem Beschafferprofil
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ex-ante bekendtgørelse forud for tilbudsindhentning af rengøringsydelser
Beschreibung: DanPilot søger en professionel rengøringsleverandør til at varetage den daglige rengøring af udvalgte stationer. Vi ønsker at undersøge markedet for potentielle rengøringsleverandører.
Interne Kennung: S2500232
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste