2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń wielofunkcyjnych i świadczenie kompleksowej usługi wydruków i serwisu urządzeń przez okres 36 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń wielofunkcyjnych i świadczenie kompleksowej usługi wydruków i serwisu urządzeń przez okres 36 miesięcy. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 225460-2025
Interne Kennung: 2024/WNP-0447-POZDL-AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48773100 Druckerpuffer-Softwarepaket, 71356300 Technische Unterstützung, 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup urządzeń wielofunkcyjnych i świadczenie kompleksowej usługi wydruków i serwisu urządzeń przez okres 36 miesięcy. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen, 71356300 Technische Unterstützung, 48773100 Druckerpuffer-Softwarepaket