See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koordinátoři BOZP na staveništi
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky bude zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník vykonávat činnost koordinátora BOZP při přípravě a realizaci staveb energetických zařízení distribuční soustavy a to zejména staveb elektrických zařízení VVN, VN a NN. Předmět veřejné zakázky se vztahuje na veškeré distribuční území provozované Zadavatelem vymezené v příloze této dokumentace, přičemž rozdělení Systému kvalifikace na části je provedeno na regionální bázi a dle hladiny napětí VVN, VN a NN.
Vorherige Bekanntmachung: 391799-2023
Interne Kennung: Koordinátoři BOZP na staveništi
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: VN a NN – Jižní Čechy západ – Písek, Tábor
Interne Kennung: ČÁST 3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz Zadávací dokumentace
Los: LOT-0001
Titel: VVN – Jižní Čechy
Interne Kennung: ČÁST 1
Beschreibung der Optionen: Viz Zadávací dokumentace
Los: LOT-0007
Titel: VN a NN – Jižní Morava jih – Brno, Hodonín
Interne Kennung: ČÁST 7
Los: LOT-0002
Titel: VVN – Jižní Morava
Interne Kennung: ČÁST 2
Los: LOT-0004
Titel: VN a NN – Jižní Čechy jih – Jindřichův Hradec, České Budějovice
Interne Kennung: ČÁST 4
Los: LOT-0005
Titel: VN a NN – Jižní Morava střed – Nové město na Moravě, Jihlava, Znojmo
Interne Kennung: ČÁST 5
Los: LOT-0006
Titel: VN a NN – Jižní Morava východ – Prostějov, Otrokovice
Interne Kennung: ČÁST 6