2. Verfahren
Verfahren
Titel: A07.202.2026 Theatertechniek Leidse Schouwburg
Beschreibung: De opdracht omvat de levering van front- en tegenlicht, inclusief de bijbehorende infrastructuur en noodzakelijke constructieve aanpassingen. Het doel van deze investering is het significant moderniseren van de technische faciliteiten van de Leidse Schouwburg, zodat deze voldoen aan de huidige en toekomstige eisen voor hoogwaardige theater- en evenementenverlichting. De opdracht omvat de levering van front- en tegenlicht, inclusief de bijbehorende infrastructuur en noodzakelijke constructieve aanpassingen.
Interne Kennung: A07.202.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente Leiden wenst een overeenkomst af te sluiten met Podiumtechniek B.V. voor de levering en installatie van nieuwe lichtapparatuur in de Stadsgehoorzaal. Op basis van de volgende objectieve criteria is de gemeente leiden voornemens de opdracht voor levering en installatie nieuwe lichtapparatuurtot middels een onderhandse aanbesteding te gunnen aan Podiumtechniek B.V.: De aanbestedende dienst heeft marktonderzoek uitgevoerd en diverse spots grondig getest. Hierbij stonden onze technische eisen centraal, die specifiek zijn afgestemd op de unieke omstandigheden en behoeften van de installatie mogelijkheden. Door deze eisen als uitgangspunt te nemen, hebben wij de prestaties en eigenschappen van verschillende armaturen zorgvuldig beoordeeld en met elkaar vergeleken. In bijlage 1 een overzicht van de gestelde technische vereisten en criteria die bepalend zijn geweest voor de keuze van dit armatuur. Deze eisen houden rekening met de beperkingen van het monumentale pand, zoals de beperkte ruimte en het draagvermogen, evenals met de functionele en technische eigenschappen die nodig zijn om een hoogwaardige lichtoplossing te bieden. Na het uitvoerig testen van diverse merken en armaturen bleef er een armatuur over dat volledig voldeed aan al onze gestelde eisen, de JB-Lighting P15 Profiel HCRI. Belangrijke kenmerken van dit armatuur zijn het gewicht van slechts 23 kg en de compacte behuizing, waardoor het ideaal is voor installatie op lastig toegankelijke locaties, de maximale belasting van de zaalbruggen en het lage geluidsniveau i.v.m. programmering van klassiek voorstellingen. Met de door JB aangeboden technologie is het onderhoud en de vervanging van onderdelen eenvoudig en gebruiksvriendelijk. Deze technologie maakt het mogelijk om modules snel en zonder gereedschap te verwijderen of te vervangen, wat de downtime tot een minimum beperkt. Verder is het product van JB uitgerust met een framing blade-module die volledig modulair is. De modulaire opbouw van de maakt onderhoud eenvoudiger, omdat defecten aan de aansturingsmodule snel verholpen kunnen worden zonder dat de gehele lamp gerepareerd hoeft te worden. Podiumtechniek b.v. beschikt over de technische expertise om deze lampen correct te installeren en onderhouden, wat essentieel is voor het waarborgen van operationele continuïteit en minimaliseren van uitvaltijd. De JB LED-lampen leveren een kleurweergave die essentieel is om o.a. ongewenste effecten, zoals een grauwe huidskleur van bespelers, te voorkomen. Dit is een specifiek technologisch voordeel dat andere leveranciers niet kunnen bieden. Alleen de JB LED-lampen voldoen aan de strikte eisen die het theater stelt aan verlichting. Naast de levering van de verlichting zelf, omvat de opdracht ook de noodzakelijke werkzaamheden aan de achterliggende infrastructuur, zoals de besturing van de verlichting. Podiumtechniek b.v. heeft de specifieke kennis en ervaring om de nieuwe verlichting naadloos te integreren in de bestaande systemen van het theater. Dit is een complexe taak die alleen door een specialist als Podiumtechniek b.v. correct kan worden uitgevoerd. Podiumtechniek b.v. is de enige geautoriseerde leverancier van JB LED-lampen in Nederland, wat hun exclusieve recht geeft om deze specifieke verlichting te leveren. De verlichting van JB biedt unieke technische voordelen die geen andere merken kunnen bieden, zoals een uitzonderlijke kleurweergave en onderhoudsgemak. Dit maakt Podiumtechniek b.v. de enige partij die in staat is de opdracht uit te voeren. De werkzaamheden zijn gepland voor de zomermaanden en moeten eind juli voltooid zijn, wat essentieel is vanwege de voorstellingen en trainingen ter voorbereiding op het nieuwe seizoen. De timing van de uitvoering is dus essentieel om verstoringen van de theateractiviteiten te voorkomen. Dit stelt eisen aan de levertermijn van de lampen en de beschikbaarheid van capaciteit bij de leverancier om deze opdracht uit te voeren. Podiumtechniek kan beide garanderen. Gezien de unieke eigenschappen van de JB LED-lampen en het ontbreken van alternatieven die dezelfde voordelen bieden en aan de eisen van de Stadsgehoorzaal voldoen, stellen wij voor de opdracht rechtstreeks te gunnen aan Podiumtechniek B.V. Dit waarborgt de vereiste kwaliteit en operationele continuïteit voor het theater.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Theatertechniek Leidse Schouwburg
Beschreibung: Theatertechniek Leidse Schouwburg
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten