279719-2025 - Ergebnis
Niederlande – Reinigungs- und Hygienedienste – Schoonmaakonderhoud
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud (optioneel); • Glasbewassing (optioneel); • Extra werkzaamheden. Inschrijver dient de opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen zoals opgenomen in Bijlage 1 en het Prijzenblad (Bijlage 4a en 4b). Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schoonmaakonderhoud perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: vijf (5) maal twaalf (12) maanden
Los: LOT-0002
Titel: Schoonmaakonderhoud perceel 2
Interne Kennung: 2