279724-2025 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Dostawa z wniesieniem i montażem krzeseł konferencyjnych z podłokietnikami do Biblioteki Głównej UMP, przy ul. Przybyszewskiego 37a w Poznaniu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa z wniesieniem i montażem krzeseł konferencyjnych z podłokietnikami do Biblioteki Głównej UMP, przy ul. Przybyszewskiego 37a w Poznaniu.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa z wniesieniem i montażem krzeseł konferencyjnych z podłokietnikami do Biblioteki Głównej UMP, przy ul. Przybyszewskiego 37a w Poznaniu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ).
Interne KennungPN-35/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa z wniesieniem i montażem krzeseł konferencyjnych z podłokietnikami do Biblioteki Głównej UMP, przy ul. Przybyszewskiego 37a w Poznaniu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ.