279741-2025 - Wettbewerb
Polen – Druck- und Grafikausrüstung – Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-34/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r, poz. 1320), zwanej dalej Pzp, w trybie przetargu nieograniczonego.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30232110 Laserdrucker, 30213300 Tischcomputer
5. Los
LosLOT-0001
TitelCz. I – Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe (1 szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia wielofunkcyjnego atramentowego (1 szt.) dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-34/25 cz. I
LosLOT-0002
TitelCz. II – Monitor komputerowy (1 szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa monitora komputerowego (1 szt.) dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-34/25 cz. II
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0003
TitelCz. III – Laptop (1 szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa (1 szt.) dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-34/25 cz. III
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0004
TitelCz. IV – Oprogramowanie biurowe (1 licencja)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania biurowego (1 licencja) dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-34/25 cz. IV
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
LosLOT-0005
TitelCz. V – Drukarka laserowa mono (1 szt.), Drukarka laserowa kolor (1 szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa drukarki laserowej mono (1 szt.) oraz drukarki laserowej kolor (1 szt.) dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-34/25 cz. V
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
LosLOT-0006
TitelCz. VI – Urządzenie wielofunkcyjne (1 szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia wielofunkcyjnego (1 szt.) dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-34/25 cz. VI
LosLOT-0007
TitelCz. VII – Komputer stacjonarny (1 szt.), Monitor komputerowy (1 szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego (1 szt.), monitora komputerowego (1 szt.) dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-34/25 cz. VII
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0008
TitelCz. VIII – Urządzenie wielofunkcyjne (1 szt.)
Interne KennungATZ-281-34/25 cz. VIII