2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serverová infrastruktura jako služba
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pronájem HW infrastruktury s měřením čerpání poskytovaní její kapacity a jejím reportováním na měsíční bázi. Součástí plnění bude pravidelná kontrola aktuálnosti a vhodnosti firmware na všech technologických komponentech a rovněž implementace nových firmware v rozsahu určeném smluvními podmínkami. Podrobně je předmět plnění specifikován v příloze B Smlouvy – Technická specifikace.
Interne Kennung: VZ 13/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek v nadlimitním režimu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72514000 Verwaltung von Computeranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 72500000 Datenverarbeitungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001