2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych i krzeseł dla potrzeb Oddziału ZUS w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Cz. I - zakup i dostawa mebli biurowych dla potrzeb Oddziału ZUS w Gdańsku oraz Cz. II - zakup i dostawa krzeseł obrotowych z zagłówkami i krzeseł dostawnych dla potrzeb Oddziału ZUS w Gdańsku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Umowy
Interne Kennung: 100000.271.004.2026-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - meble biurowe
Beschreibung: W ramach Części I Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy mebli biurowych wg Załącznika nr 1 do Umowy
Interne Kennung: Część I - Meble biurowe
Menge: 795 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Zakup i dostawa krzeseł obrotowych z zagłówkiem oraz krzeseł dostawnych
Beschreibung: W ramach Części II - Zakup i dostawa krzeseł obrotowych z zagłówkiem oraz krzeseł dostawnych dla potrzeb Oddziału ZUS w Gdańsku wg Załącznika nr 1 do Umowy
Interne Kennung: Część II - Zakup i dostawa krzeseł obrotowych z zagłówkiem oraz krzeseł dostawnych dla potrzeb Oddziału ZUS w Gdańsku
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Menge: 197 Stück