279756-2026 - Ergebnis
Tschechien – Diverse Möbel und Einrichtungen – Zimní stadion - rekonstrukce - vybavení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimní stadion - rekonstrukce - vybavení
BeschreibungJedná se o dodání mobilního nebo vestavěného vybavení interiéru Zimního stadionu v Opavě, a to v rozsahu a provedení dle výkresové dokumentace (návrhu interiéru) zpracované Ing. arch. Davidem Wittasskem v 01/2026 a položkového rozpočtu určujícího specifikaci a počet požadovaného vybavení.
Interne KennungOŘ/D/002/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČÁST A - Mobilní truhlářský nábytek a další vybavení
BeschreibungJedná se o dodání mobilního truhlářského nábytku a dalšího vybavení dle požadavků zadavatele
LosLOT-0003
TitelZimní stadion – rekonstrukce - vybavení - Zámečnické vybavení
BeschreibungJedná se o dodání mobilního nebo vestavěného vybavení interiéru Zimního stadionu v Opavě, a to v rozsahu a provedení dle výkresové dokumentace (návrhu interiéru) zpracované Ing. arch. Davidem Wittasskem v 01/2026 a položkového rozpočtu určujícího specifikaci a počet požadovaného vybavení
Interne KennungOŘ/D/002/26 - ČÁST C
LosLOT-0002
TitelZimní stadion – rekonstrukce - vybavení - Zakázkový truhlářský nábytek
Interne KennungOŘ/D/002/26 - ČÁST B