2. Verfahren
Verfahren
Titel: HR Systeem
Beschreibung: De gemeente wenst een SaaS-oplossing aan te schaffen voor de HR- en salarisadministratie van haar eigen organisatie. De gemeente zoekt met nadruk naar een professionele en betrouwbare partner en wil met deze aanbesteding de volgende doelstellingen realiseren: a. Eén geïntegreerde oplossing voor HR-managment en salarisverwerking; b. Aansluiten bij de ‘Best Practice’, met mogelijkheid tot flexibiliteit; c. Gebruikersvriendelijke software die faciliteert in het data gedreven beslissen; d. Ketenregie, waarbij inzicht is in de status van de processen; e. Een partner die vakinhoudelijk sterk is en ondersteuning kan bieden in uitwerking van CAO’s; f. Een omgeving waar medewerker begeleid wordt van sollicitatie tot uitdiensttreding; g. Een helder applicatielandschap, gericht op goed dossiermanagement en privacy; h. De overgang maken van controle naar control, met duidelijke rapportages en dashboards; i. De medewerker de mogelijkheid geven tot maximale eigen regie. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 870130
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het betreft één perceel. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1