See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚRODKI CHEMICZNE
Beschreibung: ŚRODKI CHEMICZNE
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Koagulant glinowy w postaci roztworu dla potrzeb Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków.
Beschreibung: Koagulant glinowy w postaci roztworu dla potrzeb Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków.
Interne Kennung: 09/D/2026
Haupteinstufung (cpv): 24312123 Polyaluminiumchlorid
Los: LOT-0003
Titel: Polichlorek glinu
Beschreibung: Polichlorek glinu
Interne Kennung: 08/D/2025
Los: LOT-0004
Titel: Środki chemiczne przwciwodorowe dawkowane do ścieków
Beschreibung: Środki chemiczne przwciwodorowe dawkowane do ścieków
Interne Kennung: 06/D/2026
Haupteinstufung (cpv): 24312122 Eisenchlorid
Los: LOT-0005
Titel: Wodorotlenek sodu
Beschreibung: Wodorotlenek sodu
Interne Kennung: 04/D/2025
Haupteinstufung (cpv): 24311520 Natriumhydroxid
Los: LOT-0006
Titel: Chloran (III)sodu w postaci roztworu wodnego o stężeniu 25%
Beschreibung: Chloran (III)sodu w postaci roztworu wodnego o stężeniu 25%
Interne Kennung: 03/D/2026
Haupteinstufung (cpv): 24312200 Hypochlorite und Chlorate
Los: LOT-0007
Titel: Flokulant do wspomagania procesu mechanicznego odwadniania( kondycjonowania ) 25000Mg s.m. osadu przefermentowanego.
Beschreibung: Flokulant do wspomagania procesu mechanicznego odwadniania( kondycjonowania ) 25000Mg s.m. osadu przefermentowanego.
Interne Kennung: 07/D/2026
Haupteinstufung (cpv): 24500000 Kunststoffe in Primärformen
Los: LOT-0008
Titel: Koagulant żelazowy w postaci roztworu dla potrzeb Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków.
Beschreibung: Koagulant żelazowy w postaci roztworu dla potrzeb Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków.
Interne Kennung: 012/D/2026