2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zhotovení projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření Rámcové smlouvy mezi Zadavatelem a nejvýše dvaceti (20) vybranými Dodavateli na vypracování dokumentace pro provedení stavby optických sítí FTTH, na základě připravených DÚS (dokumentací pro územní souhlas), vydaného územního souhlasu a dalších podkladů. Součástí plnění je dále vypracování položkových rozpočtů pro montážní práce optické sítě a dokopů přípojek pro jednotlivé připojované objekty.
Interne Kennung: Projekce_Rámcová dohoda
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zveřejněno odpovídající předběžné oznámení
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel hodlá uzavřít rámcovou dohodu s obnovením soutěže s maximálně 20 dodavateli
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prodloužení smlouvy