2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veřejné prostranství Třebíč - lokalita Hájenky - PD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající ve: - vypracování projektové dokumentace na základě studie „Veřejné prostranství Třebíč - lokalita Hájenky" - vypracování projektové dokumentace pro povolení záměru - zajištění inženýrské činnosti - vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby, vč. rozpočtu a soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr - zajištění výkonu autorského dozoru projektanta při realizaci stavby
Interne Kennung: 26030011
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001