2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów sanitarnych dla potrzeb Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Krotoszynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Sukcesywna dostawa materiałów sanitarnych dla potrzeb Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Krotoszynie”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ – formularz cenowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert ulega skróceniu na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia publicznego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Sukcesywna dostawa materiałów sanitarnych dla potrzeb Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Krotoszynie” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ – formularz cenowy