See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wijzigingsopdracht HV Switchgear Porthos Compressorstation
Beschreibung: aanschaf en levering van een aparte hoogspanningskast, volledig geïntegreerd met de HV-installatie van Eaton vereist als volgt: a) Aanpassen van de bestaande relais in de huidige installatie van Eaton en het aanschaffen van extra relais. b) Leveren van een extra HV-cabinet geïntegreerd in/aan de huidige 11kV installatie van Eaton. c) Leveren en indien nodig inbouwen van extra materialen en uitwerking van de interface met Gasunie-systemen. Zie beschrijving
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1