See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze”
Beschreibung: wykonanie remontów nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” z podziałem na 8 części (Zadań): Zadanie 1: Zakres podstawowy: a) ul. Szybowcowa (od ul. Bajana do ul. Horbaczewskiego); Zakres opcjonalny: b) ul. Klecińska (od wiaduktu kolejowego do Gądowianki); Zadanie 2: Zakres podstawowy: a) al. Wiśniowa ( od ul. Powstańców Śl. do ul. Ślężnej w obu kierunkach); Zakres opcjonalny: b) ul. Brucknera (od ul. Krzywoustego do ul. Toruńskiej); Zadanie 3: Zakres podstawowy: a) ul. Dembowskiego (od Al. Wielkiej Wyspy do ul. Bacciarellego); Zakres opcjonalny: b) ul. Okulickiego (od ul. Odolanowskiej do Łącznika Długołęka); Zadanie 4: Zakres podstawowy: a) ul. Gajowicka (od ul. Hallera do ul. Racławickiej); Zakres opcjonalny: b) ul. Rdestowa (od ul. Kolendrowej do ul. Brzezińskiego oraz od ul. Brzezińskiego do ul. Gałowskiej); Zadanie 5: Zakres podstawowy: a) ul. Redycka ( od ul. Sołtysowickiej do pętli autobusowej); Zakres opcjonalny: b) al. Krzywoustego (od mostów Bolesława Krzywoustego do al. Poprzecznej); Zadanie 6: Zakres podstawowy: a) ul. Ignuta (od ul. Dokerskiej do ul. Kozanowskiej) Zakres opcjonalny: b) ul. Hallera ( od ul. Powstańców Śląskich do ul. Gajowickiej); Zadanie 7: Zakres podstawowy: a) ul. Żmudzka (od ul. Kiełczowskiej do ul. Litewskiej) Zakres opcjonalny: b) ul. Piękna (od ul. Bardzkiej do ul. Nyskiej); c) ul. Św. Józefa (od pl. Katedralnego); Zadanie 8: Zakres podstawowy: a) ul. Karmelkowa (od ul. Solskiego do ul. Kupieckiej).
Interne Kennung: TXZ/RXWA/262/47/2026/GM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” - Zadanie 1
Beschreibung: „Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” - Zadanie 1: Zakres podstawowy: a) ul. Szybowcowa (od ul. Bajana do ul. Horbaczewskiego); Zakres opcjonalny: b) ul. Klecińska (od wiaduktu kolejowego do Gądowianki);
Interne Kennung: TXZ/RXWA/262/47.1/2026/GM
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny: b) ul. Klecińska (od wiaduktu kolejowego do Gądowianki); 1.Wykonawca zobowiązany jest do realizacji umowy w zakresie zamówienia. 2. Warunkiem realizacji zamówienia opcjonalnego będzie posiadanie przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel w Budżecie Gminy. 3. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe.
Los: LOT-0002
Titel: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” - Zadanie 2
Beschreibung: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” - Zadanie 2 Zakres podstawowy: a) al. Wiśniowa ( od ul. Powstańców Śl. do ul. Ślężnej w obu kierunkach); Zakres opcjonalny: b) ul. Brucknera (od ul. Krzywoustego do ul. Toruńskiej);
Interne Kennung: TXZ/RXWA/262/47.2/2026/GM
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny: b) ul. Brucknera (od ul. Krzywoustego do ul. Toruńskiej); 1. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji umowy w zakresie zamówienia opcjonalnego na podstawie informacji o zamiarze skorzystania z prawa opcji.. 2. Warunkiem realizacji zamówienia opcjonalnego będzie posiadanie przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel w Budżecie Gminy. 3. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe.
Los: LOT-0003
Titel: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” Zadanie 3
Beschreibung: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” Zadanie 3: Zakres podstawowy: a) ul. Dembowskiego (od Al. Wielkiej Wyspy do ul. Bacciarellego); Zakres opcjonalny: b) ul. Okulickiego (od ul. Odolanowskiej do Łącznika Długołęka);
Interne Kennung: TXZ/RXWA/262/47.3/2026/GM
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny: b) ul. Okulickiego (od ul. Odolanowskiej do Łącznika Długołęka); 1. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji umowy w zakresie zamówienia opcjonalnego na podstawie informacji o zamiarze skorzystania z prawa opcji.. 2. Warunkiem realizacji zamówienia opcjonalnego będzie posiadanie przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel w Budżecie Gminy. 3. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe.
Los: LOT-0004
Titel: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” - Zadanie 4
Beschreibung: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” - Zadanie 4: Zakres podstawowy: a) ul. Gajowicka (od ul. Hallera do ul. Racławickiej); Zakres opcjonalny: b) ul. Rdestowa (od ul. Kolendrowej do ul. Brzezińskiego oraz od ul. Brzezińskiego do ul. Gałowskiej);
Interne Kennung: TXZ/RXWA/262/47.4/2026/GM
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny: b) ul. Rdestowa (od ul. Kolendrowej do ul. Brzezińskiego oraz od ul. Brzezińskiego do ul. Gałowskiej); 1. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji umowy w zakresie zamówienia opcjonalnego na podstawie informacji o zamiarze skorzystania z prawa opcji. 2. Warunkiem realizacji zamówienia opcjonalnego będzie posiadanie przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel w Budżecie Gminy. 3. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe.
Los: LOT-0005
Titel: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” - Zadanie 5
Beschreibung: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” - Zadanie 5 Zakres podstawowy: a) ul. Redycka ( od ul. Sołtysowickiej do pętli autobusowej); Zakres opcjonalny: b) al. Krzywoustego (od mostów Bolesława Krzywoustego do al. Poprzecznej);
Interne Kennung: TXZ/RXWA/262/47.5/2026/GM
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny: b) al. Krzywoustego (od mostów Bolesława Krzywoustego do al. Poprzecznej); 1. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji umowy w zakresie zamówienia opcjonalnego na podstawie informacji o zamiarze skorzystania z prawa opcji, o której zamawiający poinformuje wykonawcę w terminach określonych w §2 ust. 2. Warunkiem realizacji zamówienia opcjonalnego będzie posiadanie przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel w Budżecie Gminy. 3. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe.
Los: LOT-0006
Titel: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” - Zadanie 6
Beschreibung: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” - Zadanie 6 Zakres podstawowy: a) ul. Ignuta (od ul. Dokerskiej do ul. Kozanowskiej) Zakres opcjonalny: b) ul. Hallera ( od ul. Powstańców Śląskich do ul. Gajowickiej);
Interne Kennung: TXZ/RXWA/262/47.6/2026/GM
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny: b) ul. Hallera ( od ul. Powstańców Śląskich do ul. Gajowickiej); 1. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji umowy w zakresie zamówienia opcjonalnego na podstawie informacji o zamiarze skorzystania z prawa opcji. 2. Warunkiem realizacji zamówienia opcjonalnego będzie posiadanie przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel w Budżecie Gminy. 3. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe.
Los: LOT-0007
Titel: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” - Zadanie 7
Beschreibung: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” - Zadanie 7: Zakres podstawowy: a) ul. Żmudzka (od ul. Kiełczowskiej do ul. Litewskiej) Zakres opcjonalny: b) ul. Piękna (od ul. Bardzkiej do ul. Nyskiej); c) ul. Św. Józefa (od pl. Katedralnego);
Interne Kennung: TXZ/RXWA/262/47.7/2026/GM
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny: b) ul. Piękna (od ul. Bardzkiej do ul. Nyskiej); c) ul. Św. Józefa (od pl. Katedralnego); 1. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji umowy w zakresie zamówienia opcjonalnego na podstawie informacji o zamiarze skorzystania z prawa opcji. 2. Warunkiem realizacji zamówienia opcjonalnego będzie posiadanie przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel w Budżecie Gminy. 3. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe.
Los: LOT-0008
Titel: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” - Zadanie 8
Beschreibung: Remonty nawierzchni jezdni i chodników w wybranych lokalizacjach we Wrocławiu w ramach programu „Wrocław na Dobrej Drodze” - Zadanie 8 Zakres podstawowy: a) ul. Karmelkowa (od ul. Solskiego do ul. Kupieckiej).
Interne Kennung: TXZ/RXWA/262/47.8/2026/GM