279960-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa Produktów medycznych dla Oddziału: Neurochirurgii, Ortopedii, Kardiologii Inwazyjnej i Chirurgii Naczyniowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa Produktów medycznych dla Oddziału: Neurochirurgii, Ortopedii, Kardiologii Inwazyjnej i Chirurgii Naczyniowej
BeschreibungDostawa Produktów medycznych dla Oddziału: Neurochirurgii, Ortopedii, Kardiologii Inwazyjnej i Chirurgii Naczyniowej z podziałem na pakiety
Interne KennungSPSSZ/26/D/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungPAKIET 1 IMPLANTY DO ALLOPLASTYKI KRĘGOSŁUPA Z MOŻLIWOŚCIĄ STABILIZACJI MIĘDZYTRZONOWEJ
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
BeschreibungPAKIET 2 IMPLANTY DO ZŁAMAŃ KOMPRESYJNYCH KRĘGOSŁUPA I USZCZELNIACZ
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
BeschreibungPAKIET 3 PROTEZY SKLEPIENIA KOŚCI CZASZKI
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
BeschreibungPAKIET 4 UWODNIONY SIARCZAN WAPNIA, do wypełniania pustych przestrzeni w układzie mięśniowo szkieletowym
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
BeschreibungPAKIET nr 5 Spirale embolizacyjne oraz cewnik balonowy
Interne KennungPakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
BeschreibungPAKIET nr 6 Wkłady strzykawkowe i system rurek
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7
BeschreibungPAKIET nr 7 Kompletny zestaw do pomiaru rzutu serca metodą termodylucji
Interne KennungPakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8
BeschreibungPAKIET 8 Filtry czasów do żyły głównej oraz zestawy do usuwania ciał obcych
Interne KennungPakiet 8
LosLOT-0009
TitelPakiet 9
BeschreibungPAKIET nr 9 Systemy szewne do zmykania dostępów naczyniowych
Interne KennungPakiet 9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10
BeschreibungPAKIET nr 10 Stentgrafty aorty brzusznej
Interne KennungPakiet 10
LosLOT-0011
TitelPakiet 11
BeschreibungPAKIET nr 11 Stentgrafty aortalne brzuszne
Interne KennungPakiet 11