2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení nové školy na Komenského náměstí – výpočetní technika
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka výpočetní techniky, která je nezbytná pro fungování základní školy na Komenského náměstí. Předmětem zakázky není uvedení této techniky do provozu, ani její instalace v této škole, ani likvidace odpadu.
Interne Kennung: VZ 8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka je součástí funkčního celku výstavby základní školy na Komenského náměstí. Z toho důvodu je vyhlašována v nadlimitním režimu. Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ, („veřejná zakázka“). podmínky jsou upraveny pro malé a střední podniky.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka výpočetní techniky, která je nezbytná pro fungování základní školy na Komenského náměstí. Předmětem zakázky není uvedení této techniky do provozu, ani její instalace v této škole, ani likvidace odpadu