See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia meblowo – gospodarczego dla Oddziału Dermatologii i Oddziału Jednego Dnia w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności udzielania świadczeń onkologicznych poprzez modernizację i doposażenie infrastruktury Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa wyposażenia meblowo – gospodarczego dla Oddziału Dermatologii i Oddziału Jednego Dnia
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XXXVI/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Meble płycinowe, kanapy
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: Krzesła
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: 3
Beschreibung: Artykuły AGD
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: 4
Beschreibung: Dozowniki, kosze, lustra, półki, szczotki
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: 5
Beschreibung: Regały magazynowe
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: 6
Beschreibung: Szafy BHP
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: 7
Beschreibung: Szafki depozytowe
Interne Kennung: Zadanie 7