2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi kompleksowego opracowania i integracji dokumentacji inwestycyjnej dla planowanego zadania inwestycyjnego pn. Remont budynku Teatru Collegium Nobilium Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie w zakresie elewacji, dziedzińca, przebudowy instalacji wewnętrznych oraz podniesienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji inwestycyjnej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla planowanego do realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Remont budynku Teatru Collegium Nobilium Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie w zakresie elewacji, dziedzińca, przebudowy instalacji wewnętrznych oraz podniesienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego” realizowanego w ramach Projektu „Poprawa warunków udostępniania oferty kulturalnej Teatru Collegium Nobilium w Warszawie poprzez przebudowę i renowację budynku oraz unowocześnienie wyposażenia” w ramach działania FENX.07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX.07 Kultura Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, zgodnie z Umową o dofinansowanie nr FENX.07.01-IP.04-0052/24-00 z podziałem na 2 części. Szczegółowy zakres usług został zawarty w Opisie Przedmiotu Zamówienia w załącznikach 1A, 2A, 1B i 2B do SWZ.
Interne Kennung: JRLP.FNX.26.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp” oraz dokumentów zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie i integracja dokumentacji inwestycyjnej, przeprowadzenie postępowania, nadzór autorski na etapie realizacji
Beschreibung: Opracowanie i integracja dokumentacji inwestycyjnej dla planowanego do realizacji ww. zadania inwestycyjnego w celu uzyskania kompletnego, spójnego i gotowego do realizacji wielobranżowego projektu budowlano-wykonawczego, bazującego na istniejących dokumentacjach i decyzjach o pozwoleniu na budowę i uzupełnionego o wszystkie niezbędne elementy, gotowego do realizacji robót i przeprowadzenia postępowania na ich wykonanie, a także pełnienie nadzoru autorskiego na etapie realizacji robót budowlanych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: LOT1
Los: LOT-0002
Titel: Aktualizacja i uzupełnienie opracowania projektowego, nadzór autorski na etapie realizacji
Beschreibung: Aktualizacja i uzupełnienie opracowania projektowego w branżach akustycznej i elektroakustycznej dla planowanego do realizacji ww. zadania inwestycyjnego, a także pełnienie nadzoru autorskiego na etapie realizacji robót budowlanych oraz dostawy i montażu wyposażenia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: LOT2