2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup w formie leasingu operacyjnego, z opcją wykupu, nowego pojazdu typu równiarka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej równiarki drogowej wraz z wyposażeniem, wymaganymi dokumentami, gwarancją, serwisem gwarancyjnym, szkoleniem z obsługi w zakresie i na warunkach szczegółowo określonych w SWZ i załącznikach. Dostawa musi spełniać standardy jakościowe określone w SWZ, w tym w Istotnych postanowieniach umownych wraz załącznikami oraz obowiązujących w tym zakresie przepisach prawa.
Interne Kennung: GK.330.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43221000 Straßenplanierer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001