See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy topnika metalurgicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy topnika metalurgicznego w postaci bezwodnego węglanu sodu o wzorze sumarycznym Na2CO3, o czystości minimum 90%. Postać przedmiotu zamówienia: sypka lub zbrylona, jakość techniczna lub wyższa, dostarczany materiał winien charakteryzować się radioaktywnością naturalną. Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 90407-2025
Interne Kennung: ZP/L/7/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia z uwagi na konieczność poprawienia parametrów jakościowych, uzyskiwanych stopów Pb, w procesach pirometalurgicznych. Bezpośrednią przyczyną zwiększonego zużycia topnika są stale pogarszające się parametry mieszanki bazowej wynikające z eksploracji historycznych pokładów zwałowiska odpadów poprzemysłowych KGHM.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313310 Natriumkarbonat
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 200 Tonnen