See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa piasku kwarcowego jako materiału złoża do kotła fluidalnego w Enea Elektrownia Połaniec S. A. w okresie do 3 miesięcy”
Beschreibung: 1.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa autocysternami samowyładowczymi (autocysterny zgodne z prawem przewozowym oraz prawem drogowym) Piasku do kotła fluidalnego o łącznej ilości od 2 500 do 5 500 ton.
Interne Kennung: NLP/PZP/14/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa piasku kwarcowego jako materiału złoża do kotła fluidalnego w Enea Elektrownia Połaniec S. A.”
Interne Kennung: NLP/PZP/17/2026