280260-2025 - Vorankündigung
Niederlande – Postdienste – Marktconsultatie 2025 Verkiezingspost
Bekanntmachung über vorherige Marktkonsultation - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie 2025 Verkiezingspost
Beschreibung: Met deze marktconsultatie wil De Connectie een beeld vormen van hoe de markt voor verkiezingspost eruitziet en welke aanbestedingsprocedure het beste bij deze opdracht past. Uw inzichten helpen De Connectie om de opdracht zo goed mogelijk te beschrijven en een passende inkoopstrategie en aanbestedingsprocedure te kiezen. Zie Marktconsultatiedocument
Interne Kennung: 516032
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Met deze marktconsultatie wil De Connectie een beeld vormen van hoe de markt voor verkiezingspost eruitziet en welke aanbestedingsprocedure het beste bij deze opdracht past. Uw inzichten helpen De Connectie om de opdracht zo goed mogelijk te beschrijven en een passende inkoopstrategie en aanbestedingsprocedure te kiezen.
Interne Kennung: 1