2. Verfahren
Verfahren
Titel: Robotmaaiers t.b.v. voetbalaccommodaties
Beschreibung: De opdracht betreft een levering met bijbehorende dienstverlening voor het leveren, installeren, bedrijfsklaar opleveren, onderhouden en beheren van autonome robotmaaiers ten behoeve van het maaien van de natuurgrassportvelden binnen de gemeente Goeree-Overflakkee.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16311000 Rasenmäher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000