See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba veřejné zeleně v Českém Krumlově
Beschreibung: Předmětem zakázky poskytování komplexních služeb v oblasti údržby veřejné zeleně v Českém Krumlově.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Údržba veřejné zeleně v lokalitě Sídliště Mír, Tovární ulice, Domoradice, U Trojice, Horní Brána I a Horní Brána II.
Beschreibung: Předmětem zakázky poskytování komplexních služeb v oblasti údržby veřejné zeleně v Českém Krumlově v lokalitě Sídliště Mír, Tovární ulice, Domoradice, U Trojice, Horní Brána I a Horní Brána II.
Interne Kennung: Část 4
Los: LOT-0003
Titel: Údržba veřejné zeleně v lokalitě Sídliště Vyšný, sídliště Za Nádražím, Vyšehrad, Vyšný
Beschreibung: Předmětem zakázky poskytování komplexních služeb v oblasti údržby veřejné zeleně v Českém Krumlově v lokalitě Sídliště Vyšný, sídliště Za Nádražím, Vyšehrad, Vyšný.
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0002
Titel: Údržba veřejné zeleně v lokalitě Vnitřní Město, sídliště Špičák, Jelení Zahrada, Chvalšinská ulice, Zámecká Jízdárna, Dobrkovice
Beschreibung: Předmětem zakázky poskytování komplexních služeb v oblasti údržby veřejné zeleně v Českém Krumlově v lokalitě Vnitřní Město, sídliště Špičák, Jelení Zahrada, Chvalšinská ulice, Zámecká Jízdárna, Dobrkovice.
Interne Kennung: Část 2
Los: LOT-0001
Titel: Údržba veřejné zeleně v lokalitě Sídliště Plešivec, Nové Spolí, Slupenec
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky je poskytování komplexních služeb v oblasti údržby veřejné zeleně v Českém Krumlově v lokalitě Sídliště Plešivec, Nové Spolí, Slupenec.
Interne Kennung: Část 1