280337-2026 - Ergebnis
Tschechien – Netzwerkserver – Rámcová dohoda – dodávky serverů, storage a síťových prvků pro storage
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda – dodávky serverů, storage a síťových prvků pro storage
BeschreibungPředmětem rámcové dohody je ujednání rámcových podmínek pro dílčí zakázky na dodávky serverů, storage, síťových prvků pro storage a zálohovací systém. Součástí dodávek bude i instalace zboží a jeho integrace do stávajících systémů objednatele, dohledových systémů a včetně konfigurace speciálních LAN.
Interne KennungSÚJB/VZ/4164/2025/1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
5. Los
LosLOT-0001