280351-2026 - Wettbewerb
Polen – Personenkraftwagen – Dostawa fabrycznie nowych samochodów służbowych z homologacją M1 - 4 zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowych samochodów służbowych z homologacją M1 - 4 zadania
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez Wykonawcę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia (tzn. że Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną część, na kilka albo na wszystkie części zamówienia). Część 1: Dostawa fabrycznie nowych samochodów służbowych z homologacją M1 klasy C - 15 sztuk Część 2: Dostawa fabrycznie nowych samochodów służbowych z homologacją M1 klasy C+ - 17 sztuk Część 3: Dostawa fabrycznie nowych samochodów służbowych z homologacją M1 klasy D - 3 sztuki Cześć 4: Dostawa fabrycznie nowych samochodów służbowych z homologacją M1 klasy C SUV - 22 sztuki 2. Zamawiający nie przewiduje możliwości ani wymogu odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawców dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi rozdział II SWZ.
Interne KennungP/1400/21127310/00001353/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Dostawa fabrycznie nowych samochodów służbowych z homologacją M1 klasy C - 15 sztuk
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów służbowych z homologacją M1 klasy C - 15 sztuk Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Interne KennungP/1400/21127310/00001353/2026 - część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Dostawa fabrycznie nowych samochodów służbowych z homologacją M1 klasy C+ - 17 sztuk
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów służbowych z homologacją M1 klasy C+ - 17 sztuk Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Interne KennungP/1400/21127310/00001353/2026 - część 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Dostawa fabrycznie nowych samochodów służbowych z homologacją M1 klasy D - 3 sztuki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów służbowych z homologacją M1 klasy D - 3 sztuki Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Interne KennungP/1400/21127310/00001353/2026 - część 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: Dostawa fabrycznie nowych samochodów służbowych z homologacją M1 klasy C SUV - 22 sztuki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów służbowych z homologacją M1 klasy C SUV - 22 sztuki Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Interne KennungP/1400/21127310/00001353/2026 - część 4