See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie zieleni miejskiej wraz z koszeniem terenów zielonych zlokalizowanych w pasach drogowych oraz utrzymaniem miejsc pamięci w obrębie miasta Kutno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego są usługi polegające na Bieżącym utrzymaniu zieleni miejskiej wraz z koszeniem terenów zielonych zlokalizowanych w pasach drogowych oraz utrzymaniem miejsc pamięci w obrębie miasta Kutno.
Interne Kennung: ZP.271.9.2023.JB
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Utrzymanie porządku, czystości, zieleni i elementów małej architektury na terenie miejskich zieleńców
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części III wynika z Załącznika nr 1 do SWZ/umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77341000 Baumschnitt, 77342000 Heckenschnitt