See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPLEIDINGEN ICT VOOR HR DEPARTEMENT EN ANTWERP DOCTORAL SCHOOL
Beschreibung: De Universiteit Antwerpen is een dynamische, toekomstgerichte universiteit. We bieden vernieuwend academisch onderwijs aan meer dan 23.000 studenten, verrichten baanbrekend wetenschappelijk onderzoek en spelen een belangrijke dienstverlenende rol in de maatschappij. Met meer dan 6.974 medewerkers met meer dan 134 nationaliteiten bouwen we dagelijks aan de wereld van morgen. Als werkgever hechten we belang aan de ontwikkeling van onze medewerkers en onderzoekers ongeacht de verblijftijd aan de instelling. We kunnen niet voor alle personeelsleden lifelong employment aanbieden (onderzoekers werken vaak met tijdelijke contracten), maar we willen als werkgever wel een duurzame verrijking bieden voor de loopbaan (lifelong employability). Zo zet de universiteit sterk in op het ontwikkelen van (transferable) skills. De Universiteit Antwerpen biedt ICT-opleidingen aan ter ondersteuning van het takenpakket en de professionele ontwikkeling van het administratief en technisch personeel (>1.600 personeelsleden), het zelfstandig academisch personeel (>900 professoren), predoctorale en postdoctorale onderzoekers (> 3.800 onderzoekers). Het opleidingsaanbod voor doctorandi valt onder bevoegdheid van de Antwerp Doctoral School (Departement Onderzoek, Innovatie en Valorisatie Antwerpen (RIVA)), de overige personeelscategorieën (Assisterend Academisch Personeel (AAP), Administratief Technisch Personeel (ATP), Zelfstandig Academisch Personeel (ZAP) en postdoctorale onderzoekers) vallen onder de bevoegdheid van het HR Departement .
Interne Kennung: 25026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25026 - 1
Interne Kennung: 1