280429-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Diagnostika – Multiplexový plně automatizovaný urgentní test pro syndromové PCR testování respiračních patogenů včetně bezplatné výpůjčky přístroje na rychlou diagnostiku pomocí PCR multiplex
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multiplexový plně automatizovaný urgentní test pro syndromové PCR testování respiračních patogenů včetně bezplatné výpůjčky přístroje na rychlou diagnostiku pomocí PCR multiplex
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opakované a průběžné dodávky multiplexových plně automatizovaných urgentních testů pro syndromové PCR testování respiračních patogenů včetně bezplatné výpůjčky přístroje na rychlou diagnostiku s příslušenstvím, který využívá technologii multiplex PCR a umožňuje detekci široké spektra patogenů způsobujících respirační infekce a bolesti v krku z jednoho vzorku a v jednom běhu pro centrální laboratoř Nemocnice Třebíč, příspěvkovou organizaci. Podrobné požadavky zadavatele viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel se dle § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující možnosti změny závazku: • v případě, že výrobce uvede na trh rozšířenou verzi předmětu plnění (diagnostika pro jiné/další typy patogenů), která má stejné účelové určení a splňuje zadávací podmínky, vyhrazuje si zadavatel změnu závazku ze smlouvy spočívající v nahrazení těchto diagnostických testů touto její rozšířenou verzí, přičemž zadavatel není povinen takovou změnu závazku provést • nabídkovou cenu předmětu veřejné zakázky (sjednaných cen za diagnostika) je možné změnit pouze: 1. po uplynutí 36 měsíců od nabytí účinnosti smlouvy a pouze na základě písemného dodatku, který bude odsouhlasen oběma smluvními stranami a poté vždy za další 3 roky od poslední žádosti 2. v případě, že dojde na trhu (během trvání smlouvy) ke snížení jednotkové ceny za diagnostika, je účastník povinen provést snížení jednotkové ceny na srovnatelnou úroveň 3. ke změně závazku ze smlouvy může dojít při nepodstatné změně závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku dle ust. § 222 zákona