2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Roboty budowlano - konserwatorskie, roboty instalacyjne oraz zagospodarowanie terenu zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II 8 w Kielcach”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są „Roboty budowlano - konserwatorskie, roboty instalacyjne oraz zagospodarowanie terenu zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II 8 w Kielcach” realizowane w ramach projektu „Żeromski odNowa. Modernizacja budynków willi dyrektora kieleckiego Gimnazjum Rządowego wraz ze zmianą sposobu użytkowania na potrzeby Muzeum Stefana Żeromskiego, oddziału Muzeum Narodowego w Kielcach” nr FENX.07.01-IP.04-0024/24 w ramach działania FENX. 07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX. 07 Kultura Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy budynków willi dyrektora gimnazjum rządowego w Kielcach przy ul. Jana Pawła II 8 w Kielcach związanej ze: zmianą sposobu użytkowania na Muzeum Stefana Żeromskiego w Kielcach oraz budową łącznika budynków A i C, rozbudową, przebudową i częściową nadbudową budynku C, budową tarasu naziemnego przy budynku B oraz zmianą sposobu użytkowania tego budynku na sklepik muzealny z kawiarnią o powierzchni sprzedaży do 80 m2, wraz z zagospodarowaniem terenu. 3. Zakres robót obejmuje kompleksowe wykonanie wszelkich prac konserwatorskich oraz robót budowlanych w zakresie robót przygotowawczych, rozbiórkowych, montażowych, instalacyjnych, ogólnobudowlanych, wykończeniowych - niezbędnych do wykonania i ukończenia zadania, zapewniających stworzenie obiektu w pełni funkcjonalnego i gotowego do eksploatacji oraz użytkowania.
Vorherige Bekanntmachung: 685111-2025
Interne Kennung: AIB.261.2.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212313 Bau von Museen, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45330000 Installateurarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung
5. Los
Los: LOT-0001