2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova smlouvy Microsoft Enterprise Agreement
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je nákup licencí Microsoft Enterprise Agreement v LSP programu pro činnost operačních systémů pro servery, pracovní stanice, pro systém emailové komunikace, pro databáze a další produkty společnosti Microsoft Ireland Operations Limited v cenových programech/hladinách pro státní správu/samosprávu, které využívá Úřad městské části Praha 4, na pravidelné období v délce 36 měsíců.
Interne Kennung: VZN/26/043
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy – opční právo ve výši 20 % z předpokládané hodnoty veřejné zakázky bez DPH (5.030.000 Kč bez DPH), hodnota opčního práva tedy činí. 1.006.000 Kč bez DPH. Předmětem opčního práva bude modifikace počtu licencí na základě aktuálních potřeb zadavatele s ohledem na budoucí digitalizaci a to za cenových podmínek dle předložené nabídky dodavatele v příloze č. 1 – krycí list. Zadavatel si vyhrazuje, že opční právo může být uplatněno opakovaně, maximálně však do výše jeho hodnoty.