2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky PHM do podzemních a nadzemních nádrží 2025 – 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky pohonných hmot do nadzemních a podzemních nádrží. • Benzin Natural BA 95 (dle ČSN EN 228) • Motorová nafta třídy B, D, F (dle ČSN EN 590) • Motorová nafta „arktická“ (nafta s filtrovatelností až do -30°C) v případě klimatických podmínek v období od 1.12. – 28.2.
Interne Kennung: VŘN0422
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff, 09132000 Benzin
5. Los
Los: LOT-0001