2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie levering stadswarmte op AWZI Almere
Beschreibung: Waterschap Zuiderzeeland gaat op de AWZI Almere een slibgistingsinstallatie realiseren. Voor de verwarming van deze slibgisting is vanaf 2027 warmte minimaal 65 graden Celsius benodigd. Vanuit diverse gesprekken met marktpartijen is geconcludeerd dat het voor slechts één partij mogelijk is om op deze locatie warmte te leveren. Onderhavige opdracht betreft de levering van stadswarmte vanuit het warmtenet op locatie AWZI Almere.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0000