280498-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Wykonanie kompleksowego remontu zabudów śmieciarek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompleksowego remontu zabudów śmieciarek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowego remontu dwóch zabudów śmieciarek, obejmującego naprawę i regenerację elementów konstrukcyjnych zapewniających pełną sprawność do odbioru i transportu odpadów komunalnych. 2. Szczegółowy opis zamówienia, warunki jego realizacji oraz wymagany okres gwarancji zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: PN/7/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część - wykonanie remontu zabudowy śmieciarki zamontowanej na pojeździe GD 612PX
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowego remontu zabudowy śmieciarki, obejmującego naprawę i regenerację elementów konstrukcyjnych zapewniających pełną sprawność do odbioru i transportu odpadów komunalnych. 2. Szczegółowy opis zamówienia, warunki jego realizacji oraz wymagany okres gwarancji zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: II część - wykonanie remontu zabudowy śmieciarki zamontowanej na pojeździe GD 614PX.