2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Opleidingsintermediair
Beschreibung: Het CBR voert een marktconsultatie uit om inzicht te verkrijgen in de mogelijkheden die de markt biedt voor een opleidingsintermediair of -broker. In lijn met de strategische koers ontwikkelt het CBR zich tot een lerende organisatie, waarin medewerkers continu werken aan hun inzetbaarheid en veerkracht. Om dit te ondersteunen, biedt het CBR op dit moment een combinatie van intern en extern leeraanbod. We zien echter dat het voor medewerkers en teams niet altijd eenvoudig is om passend extern aanbod te vinden en te benutten. Daarom willen wij leren laagdrempeliger, overzichtelijker en beter afgestemd maken. In dat kader verkennen wij de samenwerking met een opleidingsintermediair. Deze kan ondersteunen bij het aanbieden van een passend en breed opleidingsaanbod en het adviseren over geschikte leeroplossingen voor medewerkers, teams en specifieke doelgroepen, op het gebied van persoonlijke en gedragsvaardigheden. Met deze marktconsultatie wil het CBR inzicht krijgen in de mogelijkheden en meerwaarde van dergelijke partijen. Zie Marktconsultatiedocument.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het CBR voert een marktconsultatie uit om inzicht te verkrijgen in de mogelijkheden die de markt biedt voor een opleidingsintermediair of -broker. In lijn met de strategische koers ontwikkelt het CBR zich tot een lerende organisatie, waarin medewerkers continu werken aan hun inzetbaarheid en veerkracht. Om dit te ondersteunen, biedt het CBR op dit moment een combinatie van intern en extern leeraanbod. We zien echter dat het voor medewerkers en teams niet altijd eenvoudig is om passend extern aanbod te vinden en te benutten. Daarom willen wij leren laagdrempeliger, overzichtelijker en beter afgestemd maken. In dat kader verkennen wij de samenwerking met een opleidingsintermediair. Deze kan ondersteunen bij het aanbieden van een passend en breed opleidingsaanbod en het adviseren over geschikte leeroplossingen voor medewerkers, teams en specifieke doelgroepen, op het gebied van persoonlijke en gedragsvaardigheden. Met deze marktconsultatie wil het CBR inzicht krijgen in de mogelijkheden en meerwaarde van dergelijke partijen.
Interne Kennung: 1