See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie toalet miejskich obsługowych na terenie Miasta Krakowa w 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie toalet miejskich obsługowych na terenie Miasta Krakowa w 2026 . Wykonawca zapewni zabezpieczenie prawidłowego funkcjonowania toalet obsługowych w sposób nie budzący zastrzeżeń użytkowników i organów kontrolujących, w tym Sanepidu. W ramach realizacji usługi Wykonawca zobowiązany będzie do kompleksowej obsługi 23 toalet miejskich obsługowych której zakres obejmuje bieżące utrzymanie toalet, konserwację oraz sprawowanie nadzoru na terenie miasta Krakowa. Wykonawca odpowiada za zapewnienie odpowiedniej ilości personelu do realizacji usługi tym celu powinien przeprowadzić właściwą analizę i uwzględnić taka ilość osób aby realizacja usługi przebiegała w sposób sprawny, nieprzerwany i terminowy. Wykaz toalet miejskich obsługowych wraz z ich podstawową charakterystyką oraz godziny otwarcia toalet stanowią Załączniki nr 1 i 2 i 3 do OPZ. Szczegółowy zakres usług, sposób realizacji zamówienia oraz obowiązki wykonawcy określają następujące dokumenty: - załącznik nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami do OPZ - załącznik nr 3 do SWZ tj. Projektowane Postanowienia Umowy wraz z załącznikami Wykonawca zobowiązuje się do wykonania prac zgodnie z zakresem i wymaganiami wskazanymi w Załączniku Nr 4 do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznikami Nr 1 i 2 i 3 do OPZ, z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i normami, aktualnym poziomem wiedzy technicznej oraz projektowanymi postanowieniami umowy, a także przy dołożeniu należytej staranności. UWAGA: Zamawiający przewiduje możliwość ograniczania lub zwiększania zakresu usług realizowanych w ramach przedmiotu umowy (w szczególności ilości godzin czy zamknięcia poszczególnych lokalizacji) do 10 % pierwotnej wartości umowy (szczegóły zawarte w załączniku 3 do SWZ). 2. Termin realizacji: od dnia zawarcia umowy przez okres 6 miesięcy, ale nie wcześniej niż od dnia 16 kwietnia 2026 r. lub do wyczerpania środków przewidzianych w umowie w zależności od tego które zdarzenie nastąpi wcześniej. Szczegóły zawarto w pkt. 6) Specyfikacji oraz Załączniku Nr 3 do SWZ tj. PPU. Wymagany okres gwarancji: 12 miesięcy na wszelkie prace w zakresie bieżącej konserwacji, licząc od dnia następnego po dniu podpisania protokołu odbiorczego prac. 3. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Łączna wartość zamówień podobnych nie przekroczy 50% wartości zamówienia podstawowego. Zamówienia podobne będą polegały na świadczeniu usług tożsamych pod względem przedmiotowym z zamówieniem podstawowym, tj. bieżące utrzymanie toalet miejskich, konserwacja oraz nadzór realizowane na tych samych warunkach technicznych i organizacyjnych obejmującym w szczególności: - sprzątanie i utrzymanie czystości, - uzupełnianie środków higienicznych - bieżące utrzymanie sprawności sanitarnej; - drobne prace porządkowe i eksploatacyjne; - inne czynności przewidziane w opisie przedmiotu zamówienia – zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamowienia
Interne Kennung: OZ.261.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356000 Dienstleistungen im technischen Bereich, 98390000 Andere Dienste, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 45442180 Neuanstricharbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie toalet miejskich obsługowych na terenie Miasta Krakowa w 2026 . Wykonawca zapewni zabezpieczenie prawidłowego funkcjonowania toalet obsługowych w sposób nie budzący zastrzeżeń użytkowników i organów kontrolujących, w tym Sanepidu. W ramach realizacji usługi Wykonawca zobowiązany będzie do kompleksowej obsługi 23 toalet miejskich obsługowych której zakres obejmuje bieżące utrzymanie toalet, konserwację oraz sprawowanie nadzoru na terenie miasta Krakowa. Wykonawca odpowiada za zapewnienie odpowiedniej ilości personelu do realizacji usługi tym celu powinien przeprowadzić właściwą analizę i uwzględnić taka ilość osób aby realizacja usługi przebiegała w sposób sprawny, nieprzerwany i terminowy. Wykaz toalet miejskich obsługowych wraz z ich podstawową charakterystyką oraz godziny otwarcia toalet stanowią Załączniki nr 1 i 2 i 3 do OPZ. Szczegółowy zakres usług, sposób realizacji zamówienia oraz obowiązki wykonawcy określają następujące dokumenty: - załącznik nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami do OPZ - załącznik nr 3 do SWZ tj. Projektowane Postanowienia Umowy wraz z załącznikami Wykonawca zobowiązuje się do wykonania prac zgodnie z zakresem i wymaganiami wskazanymi w Załączniku Nr 4 do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznikami Nr 1 i 2 i 3 do OPZ, z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i normami, aktualnym poziomem wiedzy technicznej oraz projektowanymi postanowieniami umowy, a także przy dołożeniu należytej staranności. UWAGA: Zamawiający przewiduje możliwość ograniczania lub zwiększania zakresu usług realizowanych w ramach przedmiotu umowy (w szczególności ilości godzin czy zamknięcia poszczególnych lokalizacji) do 10 % pierwotnej wartości umowy (szczegóły zawarte w załączniku 3 do SWZ). 2. Termin realizacji: od dnia zawarcia umowy przez okres 6 miesięcy, ale nie wcześniej niż od dnia 16 kwietnia 2026 r. lub do wyczerpania środków przewidzianych w umowie w zależności od tego które zdarzenie nastąpi wcześniej. Szczegóły zawarto w pkt. 6) Specyfikacji oraz Załączniku Nr 3 do SWZ tj. PPU. Wymagany okres gwarancji: 12 miesięcy na wszelkie prace w zakresie bieżącej konserwacji, licząc od dnia następnego po dniu podpisania protokołu odbiorczego prac. 3. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Łączna wartość zamówień podobnych nie przekroczy 50% wartości zamówienia podstawowego. Zamówienia podobne będą polegały na świadczeniu usług tożsamych pod względem przedmiotowym z zamówieniem podstawowym, tj. bieżące utrzymanie toalet miejskich, konserwacja oraz nadzór realizowane na tych samych warunkach technicznych i organizacyjnych obejmującym w szczególności: - sprzątanie i utrzymanie czystości, - uzupełnianie środków higienicznych - bieżące utrzymanie sprawności sanitarnej; - drobne prace porządkowe i eksploatacyjne; - inne czynności przewidziane w opisie przedmiotu zamówienia – zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356000 Dienstleistungen im technischen Bereich, 45442180 Neuanstricharbeiten, 98390000 Andere Dienste