2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voorbehouden opdracht: Inhuur van Arbeidsparticipanten ten behoeve van de Rijksoverheid op basis van een Detacheringsovereenkomst
Beschreibung: De aanbesteding ziet toe op het inhuren van mensen (arbeidsparticipanten) die opgenomen zijn in het doelgroepregister op basis van een detacheringsovereenkomst. Het betreft een voorbehouden opdracht. Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met twee opdrachtnemers ten behoeve van verschillende deelnemers uit de rijksoverheid. De opdracht bestaat uit één perceel. De arbeidsparticipanten kunnen worden ingezet op verschillende locaties in Nederland. De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van ongeveer vier jaar, met tweemaal een optie voor Opdrachtgever om te verlengen met telkens maximaal ongeveer een jaar. De maximale opdrachtwaarde/omvang van de Raamovereenkomst in uren is 4.000.000. Het gaat om door Arbeidsparticipanten daadwerkelijk gewerkte uren.
Interne Kennung: IUC DJI/IENEA/MHT/2025-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft na de initiële looptijd van ongeveer vier jaar tweemaal een optie voor Opdrachtgever om de raamovereenkomst te verlengen met telkens maximaal van ongeveer een jaar.
280524-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Voorbehouden opdracht: Inhuur van Arbeidsparticipanten ten behoeve van de Rijksoverheid op basis van een Detacheringsovereenkomst
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: IUC DJI/IENEA/MHT/2025-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: