2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług gastronomicznych w zakresie całodobowego żywienia mieszkańców CRO DPS w Łodzi, ul. Przybyszewskiego 255/267 na rok 2026/2027
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi usługa obejmująca codzienne przygotowywanie, rozdzielanie i dostarczanie posiłków do poszczególnych oddziałów Zamawiającego (kuchenki oddziałowe) w taki sposób, aby zostały wydane o ściśle ustalonych porach dnia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1, 1a, 1b oraz 2 do SWZ
Interne Kennung: ZP/1/CRO/2026/U
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z przepisu art. 139 ustawy PZP i najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi usługa obejmująca codzienne przygotowywanie, rozdzielanie i dostarczanie posiłków do poszczególnych oddziałów Zamawiającego (kuchenki oddziałowe) w taki sposób, aby zostały wydane o ściśle ustalonych porach dnia. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi załącznik nr 1, 1a,1b oraz 2 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na realizacji umowy od 01 stycznia 2027 r. do maksymalnie ostatniego dnia dopełniającego dwunastomiesięczny okres obowiązywania usługi od dnia rozpoczęcia jej świadczenia. 5 411 183,40 netto (2 727 829,44 zamówienie podstawowe + 2 683 353,96 zamówienie w ramach prawa opcji)