2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby BHP dla RZGW w Lublinie i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla potrzeb Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Lublinie, ul. Leszka Czarnego 3, 20-610 Lublin oraz jego jednostek organizacyjnych.
Interne Kennung: L.ROZ.2710.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 41110000 Trinkwasser, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1a do SWZ) oraz projektowanych postanowieniach Umowy (Załącznik nr 6 do SWZ).