2. Verfahren
Verfahren
Titel: SMART PARK FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM, Odstranění objektů skladů civilní ochrany, katastrální území Frenštát pod Radhoštěm
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou demoliční práce, přičemž podrobnosti jsou uvedeny v příloze č. 4 zadávací dokumentace. Demolice bude probíhat strojní technikou.
Interne Kennung: SMART PARK FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM, Odstranění objektů skladů civilní ochrany, katastrální území Frenštát pod Radhoštěm
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111100 Abbrucharbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odstranění objektů skladů civilní ochrany, katastrální území Frenštát pod Radhoštěm
Interne Kennung: Odstranění objektů skladů civilní ochrany, katastrální území Frenštát pod Radhoštěm